KURUMSAL

kurumsal

NEDEN İŞTE ŞEFKAT OSGB'Yİ TERCİH EDELİM ? ÇÜNKÜ...

Yasalardan doğan tüm yükümlülüklerinizi İŞTE ŞEFKAT OSGB TİC. LTD. ŞTİ yerine getirecektir. İş yeri Hekimi, risk grubuna göre iş Güvenliği Uzmanı, Sağlık Elemanı gibi elemanları görevlendirme yüküm­lülüğünüz olmayacak, ihbar ve kıdem tazminatlarını düşünmeyeceksiniz.

İSGB kurmanız durumunda bulundurmanız gereken en az, 12 m sağlık hizmetleri, 8 m iş Güvenliği Hizmetleri için oda bulundurma zorunluluğunuz olmayacak.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Ek:1 gereği bulundurmanız gereken "Asgari Malzeme Listesi" bulundurma zorunluluğunuz olmayacak.

İşletme körlüğünden kurtularak; eksikler ve gereklilikler profesyonel bir kadro tarafından ortaya çıkarılacak. Gerekil hallerde (hastalık veya özel sebepler) İşe devam edemeyecek doktorunuz veya mü­hendisiniz yerine aynı niteliklere haiz bir personel zaman kaybı olmaksızın görevi yürütecektir, işte Şefkat tarafından görevlendirilen İş güv­enliği uzmanı veya işyeri hekimimizin yine işte Şefkat tarafından denetlenmesi sağlanarak verilen hizmetin kalitesi arttırılacaktır.

Şirketinizde görevlendirilecek uzmanlarımız sadece eksiklikleri tespit etmeyecek bu eksikliklerin nasıl giderileceği konusunda da öneriler getirecektir, işte Şefkat gizlilik İlkesini baz alarak çalışan ve tarafsız olarak 3. Göz denetimlerini yapabilecektir, işçilerin sağlık gözetimine ve çalışma ortamının gözetimine alt bütün bilgileri İş veren adına kayıt altına alınacak saklanacak ve gerekil İstatistikler oluşturulacaktır.

İşte Şefkat İş veren adına Bakanlıklar İle İlgili tüm yasal süreçleri takip edecek ve İş verene raporlama yapacaktır.